MOTO WOŚP

CZYLI MOTOCYKLIŚCI Z ŻUŁAW RUSZAJĄ W TRASĘ! BĄDŹ TAM I TY!

Czy śnieg, czy deszcz, czy mróz, w tym roku wspaniali motocykliści z Żuławskiego Klubu Motocyklowego z Nowego Stawu ponownie wyruszą na żuławskie szosy, aby zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas 30. Finału WOŚP Żuławski Klub Motocyklowy gra z 313 Sztabem WOŚP z Nowego Stawu.

Hasło tegorocznego finału to „Przejrzyj na oczy”, bo za pieniądze, które zbierzemy w tym roku, Orkiestra kupi specjalistyczny sprzęt dla okulistyki dziecięcej.


Na dworze śnieg, a w sercach płomień!

- Kiedy w zeszłym roku jechaliśmy na motorach przez żuławskie miejscowości, to mimo chłodu na policzkach, czuliśmy ciepło w serduchach. Mieszkańcy Żuław witali nas z uśmiechami na twarzy i chętnie wrzucali pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Waldemar Mazella z Żuławskiego Klubu Motocyklowego z Nowego Stawu. I dodaje: Dzięki hojności Żuławiaków udało nam się zebrać ponad 2400 zł. W tym roku chcemy pobić ten rekord. Mamy nadzieję, że w niedzielę, 30 stycznia, będzie gorąca atmosfera. My pojedziemy dla WOŚP niezależnie od pogody! - deklaruje motocyklista.

Sztab 313 WOŚP w Nowym Stawie z całego serca dziękuje Żuławskiemu Klubowi Motocyklowemu za włączenie się także w tym roku do koncertu Orkiestry.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do gorącego powitania naszych motocyklistów w Waszych miejscowościach i hojnych datków do puszek Orkiestry, które będą wieźć ze sobą.

Kiedy motocykliści przejadą przez Żuławy?

Członkowie Żuławskiego Klubu Motocyklowego pojadą przez Żuławy w niedzielę, 30 stycznia 2022 r., w czasie 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegółowy rozkład przystanków prezentujemy na zdjęciu poniżej.

Motocykliści wyruszą z Nowego Stawu przed godziną 9 rano i przejadą trasą m.in. przez Dębinę, Świerki, Myszewo, Tralewo, Lichnowy, Szymankwo, Pręgowo, Brzózki i Mirowo oraz inne miejscowości. Sprawdźcie w planie, czy Wasza wieś jest na trasie przejazdu, i o której godzinie przejedzie motocyklowy korowód.

Jak przywitać motocyklistów?

Kochani, powitajcie naszych cudownych motocyklistów gorąco, uśmiechem na twarzy i miłym słowem! Na pewno będzie im miło, gdy w ten chłodny dzień poczęstujecie ich kawą lub ciastkiem. Ale przede wszystkim celem przejazdu jest wspólna zbiórka pieniędzy, dlatego największą radość sprawicie przyłączając się do działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wrzucając pieniądze do puszek motocyklistów!

Mieszkańcy Żuław mają Wielkie Serca

Wielu z nas w ciągu swojego życia korzystało ze sprzętów kupionych przez 30 lat za pieniądze z Finałów WOŚP, wielu z nas widziało serduszka Orkiestry odwiedzając swoich bliskich i przyjaciół w szpitalach. W tym roku wszyscy pomagamy dzieciom z wadami wzroku, aby sprawić, żeby ich przyszłość była jasna i wyraźna. Wiemy, że mieszkańcy Żuław mają piękne, dobre serca. Pokażmy, że potrafimy dzielić się z innymi dobrocią!

Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznego Finału

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nasze wspólne święto! Bawmy się więc dobrze tego dnia, uśmiechajmy do siebie, i - na tyle, na ile pozwala nam obecna sytuacja - bądźmy hojni! Zobaczcie, jak wspaniale spisali się motocykliści Żuławskiego Klubu Motocyklowego w zeszłym roku. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia, a 30 stycznia wyjdźcie na ulice powitać naszych ukochanych pasjonatów na motorach. Kto wie, może ktoś z Was dzięki temu spotkaniu też złapie motocyklowego bakcyla?

Do zobaczenia na trasie!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image