MOTO WOŚP

CZYLI MOTOCYKLIŚCI Z ŻUŁAW RUSZAJĄ W TRASĘ! BĄDŹ TAM I TY!

Czy śnieg, czy deszcz, czy mróz, czy inna zawierucha! To Żuławski Klub Motocyklowy z Nowego Stawu ponownie wyruszy na żuławskie szosy, aby zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas 31. Finału WOŚP Żuławski Klub Motocyklowy gra z 313 Sztabem WOŚP z Nowego Stawu.

Hasło tegorocznego finału to „żyj zdrowo w zdrowym świecie”, bo za pieniądze, które zbierzemy w tym roku, Orkiestra kupi specjalistyczny sprzęt dla okulistyki dziecięcej.


Na dworze śnieg, a w sercach płomień!

- Kiedy w poprzednich latach jechaliśmy na motorach przez żuławskie miejscowości, to mimo chłodu na policzkach, czuliśmy ciepło w serduchach. Mieszkańcy Żuław witali nas z uśmiechami na twarzy i chętnie wrzucali pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Waldemar Mazella z Żuławskiego Klubu Motocyklowego z Nowego Stawu. Mamy nadzieję, że w niedzielę, 29 stycznia, będzie przyjazna i radosna atmosfera. My pojedziemy dla WOŚP niezależnie od pogody! - deklaruje motocyklista.

Sztab 313 WOŚP w Nowym Stawie z całego serca dziękuje Żuławskiemu Klubowi Motocyklowemu za włączenie się także w tym roku do koncertu Orkiestry.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do gorącego powitania naszych motocyklistów w Waszych miejscowościach i hojnych datków do puszek Orkiestry, które będą wieźć ze sobą.

Kiedy motocykliści przejadą przez Żuławy?

Członkowie Żuławskiego Klubu Motocyklowego pojadą przez Żuławy w niedzielę, 29 stycznia 2023 r., w czasie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegółowy rozkład przystanków prezentujemy na zdjęciu poniżej.

Motocykliści wyruszą z Nowego Stawu przed godziną 9 rano i przejadą trasą m.in. przez Dębinę, Świerki, Myszewo, Tralewo, Lichnowy, Szymankowo, Brzózki i Mirowo oraz inne miejscowości. Sprawdźcie w planie, czy Wasza wieś jest na trasie przejazdu, i o której godzinie przejedzie motocyklowy korowód.

Jak przywitać motocyklistów?

Kochani, powitajcie naszych cudownych motocyklistów gorąco, uśmiechem na twarzy i dobrym słowem! Na pewno będzie im miło, gdy w ten chłodny dzień poczęstujecie ich kawą lub ciastkiem. Ale przede wszystkim celem przejazdu jest wspólna zbiórka pieniędzy, dlatego największą radość sprawicie przyłączając się do działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wrzucając pieniądze do puszek motocyklistów!

Mieszkańcy Żuław mają Wielkie Serca

Wielu z nas w ciągu swojego życia korzystało ze sprzętów kupionych przez 31 lat za pieniądze z Finałów WOŚP, wielu z nas widziało serduszka Orkiestry odwiedzając swoich bliskich i przyjaciół w szpitalach. W tym roku wszyscy pomagamy by wygrać z sepsą. Wiemy, że mieszkańcy Żuław mają piękne, dobre serca. Pokażmy, że potrafimy dzielić się z innymi dobrocią!