Konkurs na największą liczbę kroków

Czas rozpędzić wielką machinę rejestracji uczniów do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids,
w której liczone będą konkursowe kroki. Konkurs startuje już 24 stycznia!

Skrzyknij wszystkich znajomych w szkole!

Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS).

Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem.

Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym
do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki
w terminie 24.01 - 6.02.2022 r.

Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli uczeń ma przypisaną błędną szkołę lub nie przypisał szkoły w ogóle, powinien się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem pomoc@pho3nix-kids.com w celu przypisania go do właściwej szkoły.


Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.

ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak połączyć zegarek sportowy lub opaskę z aplikacją.

Aby połączyć zegarek sportowy lub opaskę, prosimy:

  1. Otworzyć aplikację dedykowaną, którą chcesz połączyć

  2. Znaleźć menu Settings (Ustawienia).

  3. Znaleźć ustawienie umożliwiające połączenie z innymi aplikacjami i urządzeniami. W zależności od aplikacji może to być opcja „Link other services” (Połącz z innymi usługami), „Apps & devices” (Aplikacje i urządzenia), „Manage connections” (Zarządzaj połączeniami) lub jakaś inna.

  4. Postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, by połączyć aplikację z Google Fit

Następnie prosimy sprawdzić czy przesyłanie danych pomiędzy aplikacją Pho3nix Kids i Google Fit działa poprawnie, aby to zrobić prosimy upewnić się że został wykonany każdy z poniższych kroków:

Krok 1 - Pobierz aplikację Google Fit.

Krok 2 - Zaloguj się do aplikacji Google Fit za pomocą istniejącego konta Google, jeżeli takiego nie posiadasz, wejdź w zakładkę „Utwórz konto”

Krok 3 - Zaakceptuj ustawienia usług Google, aby aplikacja mogła śledzić twoje działania.

Krok 4 - Dokończ wstępną konfigurację Google Fit.

Krok 5 - Sprawdź, czy Google Fit może odczytywać dane o Twojej aktywności.

Krok 6 - Połącz Google Fit z aplikacją Pho3nix Kids. Aby to zrobić, w aplikacji Pho3nix Kids wejdź w zakładkę „Profil”, następnie w ustawienia (znajdują się w prawym górnym rogu), następnie kliknij „Zmień połączoną aplikację”, tam znajduję się przycisk do połączenia aplikacji Google Fit z aplikacją Pho3nix Kids.

Dla uczniów z telefonem Apple:

Połącz Apple Health z aplikacją Pho3nix Kids. Aby to zrobić, w aplikacji Pho3nix Kids wejdź w zakładkę „Profil”, następnie w ustawienia (znajdują się w prawym górnym rogu), następnie kliknij „Zmień połączoną aplikację”, tam znajduję się przycisk do połączenia aplikacji Apple Health z aplikacją Pho3nix Kids.