Zwracam się z propozycją wzięcia udziału w zorganizowaniu wspólnie finału WOŚP.

Każdy styczeń to czas szczególny dla nas wszystkich. Robimy rachunek sumienia minionego roku i przyjmujemy / składamy życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zdrowia, szczęścia i pomyślności potrzebujemy wszyscy i dlatego tak bardzo boli nas serce, gdy widzimy chore dziecko.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku podejmuje wyzwanie spełnienia życzenia zdrowia dla tych najbardziej bezbronnych – dzieci i seniorów.

Twórcą pomysłu oraz założycielem fundacji jest Jurek Owsiak. Od 2006 roku organizujemy własny sztab w Nowym Stawie pod patronatem w/w organizacji. Nasza działalność polega m.in. na zorganizowaniu grupy wolontariuszy, zapewnieniu im bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy połączonej z kwestą.

Potrzebujemy pomocy w zakresie:

Jako sztab WOŚP proponujemy reklamę Państwa Firmy podczas Finału w Nowym Stawie oraz na stronie wospnowystaw.4uonline.pl oraz na Facebooku WOŚP Nowy Staw . Okres tej reklamy uzależniony będzie od terminu zgłoszenia przez Państwa oferty i będzie trwała, aż do organizacji kolejnego finału. Nawet najmniejszy, ale życzliwy gest Waszej pomocy przyczyni się do polepszenia standardów leczenia najmniejszych pacjentów i seniorów poprzez zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego!

Zarówno Szef Sztabu, jak i pozostałe osoby zaangażowane w organizacje Sztabu działają jako wolontariusze. Zgodnie z regulaminem, który akceptują, nie pobierają oni żadnych wynagrodzeń z tytułu prowadzenia Sztabu. Ponoszenie kosztów organizacji Sztabu lub organizacji imprezy finałowej często bywa dla nich dużym wysiłkiem logistycznym. Dlatego zachęcamy do pomocy, zarówno jeśli chodzi o przekazanie środków finansowych, jak i rzeczy niezbędnych do funkcjonowania Sztabu.

Jakie są zasady działania Sztabu? / Do czego uprawniony jest Sztab?

Zgodnie z Regulaminem działania Sztabów, który określa wszystkie zasady dotyczące ich funkcjonowania, Sztab działa w swoim imieniu na rzecz Fundacji - Finału WOŚP. Oznacza to, że Fundacja nie wystawia potwierdzenia przekazania darowizny Sztabowi, nie przyjmuje faktur na zamówienia złożone przez Sztab, nie wystawia zaświadczeń za świadczenia sponsorskie dotyczące Sztabu.

Każdy Sztab po zatwierdzeniu przez Fundację wniosku o udział w zbiórce na rzecz Finału otrzymuje od Fundacji oficjalną zgodę. Możecie Państwo poprosić szefa sztabu przed nawiązaniem współpracy o okazanie takiego dokumentu.

Mamy nadzieję, że w tych kilku słowach zaraziliśmy Państwa Naszym pomysłem oraz Naszym ogromnym entuzjazmem i podejmą Państwo współpracę z nami.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy: wospnowystaw@gmail.com